Aktualności

Gość


FILMY z Absolutorium 2021 w GSW Milenium
piątek, 20 sierpnia 2021, Zuzanna Walczak

Wszystkich naszych Absolwentów oraz tych z Państwa, którzy w powodu obostrzeń epidemicznych nie mogli wziąć udziału w uroczystości zakończenia roku akademickiego 2020/2021 zapraszamy do obejrzenia materiałów filmowych z Absolutorium 2021 w Gnieźnie.

Rekrutacyjne Q&A - Wasze pytania, nasze odpowiedzi!
czwartek, 19 sierpnia 2021, Zuzanna Walczak

Początek września to czas, w którym myśli o studiach przestają być tak bardzo odległe.
Wiemy, że w głowach kandydatów pojawia się mnóstwo pytań, dlatego chcemy odpowiedzieć na te najbardziej popularne! Zapraszamy do obejrzenia rekrutacyjnego Q&A - kandydaci zadają pytania, a my udzielamy odpowiedzi!

Oferta edukacyjna na rok akademicki 2021/2022
czwartek, 19 sierpnia 2021, Zuzanna Walczak

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium oferuje studia zaoczne (zjazdy tylko w soboty i niedziele 2 razy w miesiącu) na kierunkach: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, Pedagogika oraz Zarządzanie w dwóch ośrodkach - Gniezno oraz Wągrowiec.

W ofercie znajdują się praktyczne kierunki dostosowane do dynamicznie zmieniającego się rynku pracy zarówno na studiach licencjackich (3-letnich studiach I stopnia), jednolitych magisterskich (5-letnich), jak i magisterskich (2-letnych studiach II stopnia).

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na rok akademicki 2021/2022!

Do zobaczenia w Milenium!

Nowy Koordynator praktyk w GSW Milenium!
wtorek, 17 sierpnia 2021, Zuzanna Walczak

Informujemy, iż do zespołu Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium dołączyła dr Joanna Kozielska, która jest nowym Koordynatorem praktyk, a także Pełnomocnikiem Rektora ds. osób z niepełnosprawnością.

Galeria zdjęć z Absolutorium 2021 w Gnieźnie
wtorek, 20 lipca 2021, Zuzanna Walczak

3 lipca był wyjątkowym dniem dla całej społeczności akademickiej Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium - mury uczelni opuściło kolejne pokolenie absolwentów. W uroczystym Absolutorium udział wzięły władze GSW Milenium, studenci oraz przedstawiciele parlamentu i samorządu. Pomimo obostrzeń epidemicznych udało się wspólnie uczić zakończenie roku akademickiego 2020/2021, a także nagrodzić absolwentów, którzy na stałe zapisali się na kartach historii uczelni wyjątkowymi wynikami w nauce, wyróżniającymi się pracami dyplomowymi, czy działalnością na rzecz Milenium.

Zapisz się do programu "Uczelnia dla wszystkich – Program likwidacji barier dostępności kształcenia dla studentów z niepełnosprawnościami"
czwartek, 15 lipca 2021, Zuzanna Walczak

Ruszyły zapisy studentów* do programu wsparcia w ramach projektu "Uczelnia dla wszystkich – Program likwidacji barier dostępności kształcenia dla studentów z niepełnosprawnościami"

Podziękowania dla przedstawicieli Parlamentu oraz Samorządu
poniedziałek, 5 lipca 2021, Zuzanna Walczak

Serdeczne podziękowania kierujemy do przedstawicieli Parlamentu oraz Samorządu za udział w tegorocznym Absolutorium Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium oraz Filii GSW Milenium w Wągrowcu. Dziękujemy również w imieniu naszych absolwentów za nagrodzenie najlepszych prac dyplomowych, a także za listy gratulacyjne złożone na ręce Rektora GSW Milenium dr. Krzysztofa Gawreckiego podczas trwania uroczystości.

Absolutorium 2021 w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium
sobota, 3 lipca 2021, Zuzanna Walczak

Kolejny rocznik studentów Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium opuszcza dziś mury uczelni. 3 lipca 2021 roku to wyjątkowy dzień dla całej społeczności akademickiej – w uroczystym Absolutorium udział wzięło blisko 200 studentów, którzy z dniem dzisiejszym zakończyli naukę na studiach I oraz II stopnia na dwóch kierunkach – Pedagogika oraz Zarządzanie.

Absolutorium 2021 w Filii GSW Milenium w Wągrowcu
czwartek, 1 lipca 2021, Zuzanna Walczak

1 lipca 2021 roku to wyjątkowy dzień dla całej społeczności akademickiej Filii GSW Milenium w Wągrowcu. Właśnie dziś kolejni absolwenci opuszczają mury uczelni. W uroczystym Absolutorium wzięło udział ponad 30 studentów, którzy zakończyli naukę na studiach I stopnia na dwóch kierunkach – Pedagogika oraz Zarządzanie.


Zobacz jak wypełnić formularz rekrutacyjny [FILM]
poniedziałek, 28 czerwca 2021, Zuzanna Walczak

Rekrutacja ruszyła pełną parą! Z myślą o kandydatach przygotowaliśmy poradnik video, który krok po kroku przeprowadzi Was przez proces rekrutacji w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium.