Aktualności

Gość


Szkolenie online "Sztuka komunikacji asertywnej czyli savoir – vivre komunikacyjny w praktyce"
środa, 28 kwietnia 2021, Rafał Wojtaszak

Już teraz możesz wziąć udział w pierwszym wydarzeniu w ramach projektu „ Uczelnia dla wszystkich - Program likwidacji barier dostępności kształcenia”.
Starują zapisy na szkolenie online "Sztuka komunikacji asertywnej czyli savoir – vivre komunikacyjny w praktyce", które odbędzie się 28 maja 2021 roku. Szkolenie poprowadzi mgr Anna Sołtys-Stawowa, Pełnomocnik Rektora ds. osób niepełnosprawnych, pedagog, doradca zawodowy.


Szkolenie "Auditor wewnętrzny systemu zarządzania jakością wg ISO 9001"
środa, 28 kwietnia 2021, Zuzanna Walczak

Zapraszamy studentów GSW Milenium do udziału w szkoleniu "Auditor wewnętrzny systemu zarządzania jakością wg ISO 9001".

Szkolenie jest dwudniowe (1 dzień  22 maja, 2 dzień 19 czerwca). Sprawdzianem wiedzy jest egzamin końcowy. Uczestnik po zakończeniu szkolenia otrzyma certyfikat PCC-CERT.

Nagrodzenie laureatów konkursu "Odbite w lustrze"
wtorek, 27 kwietnia 2021, Zuzanna Walczak

27 kwietnia spotkaliśmy się w bibliotece GSW Milenium z laureatami konkursu fotograficznego "Odbite w lustrze". Pomimo wyjątkowych okoliczności bardzo nam miło, że mogliśmy spotkać się młodymi fotografami, nagrodzić ich prace i razem podziwiać galerię konkursowych fotografii.

Akcja charytatywna - Milenium Management Gniezno
piątek, 23 kwietnia 2021, Zuzanna Walczak

Dnia 25 marca 2021 roku studentki kierunku zarządzanie i przedstawicielki Koła Naukowego Milenium Management Gniezno przekazały potrzebującej rodzinie z czwórką dzieci pochodzącej z miejscowości Zębowo zebrane dary w ramach przeprowadzonej od początku marca 2021 roku akcji charytatywnej. Zbierano odzież oraz słodycze na zbliżające się Święta Wielkanocne. Wiele osób dobrej woli hojnie przyczyniło się do tego dzieła, za co serdecznie dziękujemy.

Imieniny Gniezna - życzenia Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium
piątek, 23 kwietnia 2021, Zuzanna Walczak

23 kwietnia obchodzimy Imieniny Gniezna. Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium dołącza się do akcji organizowanej przez Urząd Miejskiego! Dr Krzysztof Gawrecki, rektor naszej uczelni, składa wszystkim Gnieźniankom i Gnieźnianom życzenia z okazji Imienin Miasta.

Zaproszenie na XI Międzyuczelniany Przegląd Kabaretów Studenckich KLAMKA
środa, 21 kwietnia 2021, Zuzanna Walczak

Uwaga Studenci,

Centrum Kultury i Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie zaprasza na tegoroczny XI Międzyuczelniany Przegląd Kabaretów Studenckich KLAMKA.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-28 maja 2021 r.

Zmiana godzin pracy Rektoratu
wtorek, 20 kwietnia 2021, Zuzanna Walczak

Informujemy, że od dzisiaj Rektorat GSW Milenium będzie pracował w godzinach 8:00-13:00.

Za utrudnienia przepraszamy.

WYNIKI Konkursu fotograficznego "Odbite w lustrze"
poniedziałek, 19 kwietnia 2021, Zuzanna Walczak

Konkurs fotograficzny „Odbite w lustrze” rozstrzygnięty!

Nasza komisja konkursowa stanęła przed nie lada wyzwaniem – odzew uczniów szkół średnich był ogromny, a każda praca pokazała nam zupełnie odmienne, zaskakujące spojrzenie na konkursowy temat.

Szefem się bywa, człowiekiem się jest - spotkanie z Joanną Ligierską-Sadło
poniedziałek, 12 kwietnia 2021, Zuzanna Walczak

W dniu 10 kwietnia br. na zajęciach z przedmiotu Kształtowanie umiejętności menedżerskich (zarządzanie), prowadzonych przez dr Sylwię Jabłońską, gościła w roli eksperta Pani Joanna Ligierska-Sadło - menedżer, doradca, rzeczniczka prasowa, specjalista ds. promocji.

Dziekanat WNS w dniu 12 kwietnia będzie nieczynny
niedziela, 11 kwietnia 2021, Zuzanna Walczak

Informujemy, iż w poniedziałek tj. 12 kwietnia 2021 roku Dziekanat Wydziału Nauk Społecznych będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.