Aktualności

Gość


Zarządzenie Rektora w sprawie praktyk studenckich
wtorek, 9 marca 2021, Rafał Wojtaszak

Zarządzenie Rektora nr 1/2021 z dnia 19 lutego 2021 roku w sprawie realizacji praktyk zawodowych na studiach licencjackich, magisterskich oraz jednolitych magisterskich w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021

TUTAJ

Życzenia z okazji Dnia Kobiet
poniedziałek, 8 marca 2021, Zuzanna Walczak

W imieniu męskiej części władz Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet dla naszych Studentek oraz żeńskiej części Kadry Akademickiej i administracji Uczelnii. Niech ten wyjątkowy dzień będzie pełen radości i uśmiechu, który zostanie z Wami przez cały rok. Życzymy zdrowia, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń oraz powodzenia w życiu zawodowym i prywatnym. 8 marca do doskonała okazja, aby podziękować Wam za zaangażowanie i obecność!

Cykl spotkań dla pedagogów w kooperacji z Karahüseyinli Middle School w Turcji
piątek, 5 marca 2021, Zuzanna Walczak

Zapraszamy studentów Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium na spotkanie z nauczycielami szkół podstawowych i gimnazjów na seminarium w ramach projektu, nad którym pracujemy we współpracy z Gimnazjum Karahüseyinli w Arsuz / Hatay (Turcja).

Ruszają zapisy studentów do programu "Uczelnia dla wszystkich – Program likwidacji barier dostępności kształcenia dla studentów z niepełnosprawnościami"
środa, 3 marca 2021, Rafał Wojtaszak

Ruszają zapisy studentów* do programu wsparcia w ramach projektu "Uczelnia dla wszystkich – Program likwidacji barier dostępności kształcenia dla studentów z niepełnosprawnościami"

Zapraszamy na konferencję "Zarządzanie strategiczne i inwestycyjne na poziomie lokalnym: stan obecny i perspektywy rozwoju"
piątek, 26 lutego 2021, Zuzanna Walczak

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium i Urząd Miejski w Wągrowcu zapraszają do wzięcia udziału w konferencji na temat:
"ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE I INWESTYCJE NA POZIOMIE LOKALNYM: STAN OBECNY I PERSPEKTYWY ROZWOJU"
Konferencja jest zorganizowana w ramach prac przygotowawczych Strategii Rozwoju Miasta Wągrowca do 2030 rokuUdział dr. Piotra Odrakiewicza w międzynarodowym konsorcjum naukowym w USA zorganizowanym przez HR Academy of Management Division
poniedziałek, 22 lutego 2021, Rafał Wojtaszak

W miniony weekend (20.02.2021) dr Piotr Odrakiewicz uczestniczył w międzynarodowym konsorcjum naukowym w USA zorganizowanym przez HR Academy of Management Division o tematyce naukowo-dydaktycznej z nauk o zarządzaniu i wyzwaniach w nauczaniu zdalnym m.in. HR, OB (Zachowania organizacyjne), Innovation, Project management, Time and Conflict management podczas pandemii Covid-19.

Biblioteka GSW Milenium zaprasza do udziału w Międzyszkolnym konkursie fotograficznym "Odbite w lustrze"
poniedziałek, 15 lutego 2021, Zuzanna Walczak

Biblioteka Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium zaprasza uczniów szkół średnich z Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego do udziału w międzyszkolnym konkursie fotograficznym "Odbite w lustrze".
Zadaniem konkursowym jest zrobienie fotografii, której głównym motywem będzie odbicie - niekoniecznie w tradycyjnym lustrze, ale chociażby w tafli wody, szybie...

Projekt „ Uczelnia dla wszystkich - Program likwidacji barier dostępności kształcenia”
wtorek, 9 lutego 2021, Rafał Wojtaszak

Z radością informujemy, iż Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium rozpoczyna swój udział w projekcie pt. „ Uczelnia dla wszystkich - Program likwidacji barier dostępności kształcenia”.

Menedżer Turystyki Lokalnej – nowa specjalność w ofercie studiów podyplomowych
piątek, 5 lutego 2021, Zuzanna Walczak

Zapraszamy do zapisów na nowo utworzonej specjalności – Menedżer Turystyki Lokalnej.

Z jednej strony jest to nowa specjalność (zapisy już trwają) w ofercie dydaktycznej uczelni dostosowana w pełni do obecnych wymagań rynku (zajęcia w formie hybrydowej, 130 godzin wykładów i warsztatów praktycznych realizowanych w 2 semestry). Natomiast z drugiej strony to kontynuacja działalności uczelni w zakresie kształcenia specjalistów z turystyki, kulturoznawstwa i rekreacji, które były prowadzone do niedawna w Gnieźnie na studiach I-go i II-go stopnia.

Cykl kursów online adresowanych do pedagogów
czwartek, 4 lutego 2021, Zuzanna Walczak

W lutym i w marcu zapraszamy do udziału w kursach organizowanych przez nasz Ośrodek Szkolenia Podyplomowego. Wszystkie spotkania odbędą się za pomocą platformy Clickmeeting, na których zostaną poruszone zagadnienia związane z: arteterapią, zaburzeniami mowy u dzieci, prowadzeniem zajęć w języku angielskim w grupach przedszkolnych i edukacji wczesnoszkolnej oraz  wpływu nowych technologii na rozwój dziecka.