Aktualności

Gość


Współpraca GSW Milenium z otoczeniem społeczno-gospodarczym regionu
czwartek, 4 lutego 2021, Zuzanna Walczak

W ostatnie dni zawarliśmy porozumienia o współprace z Urzędem Miejskim w Wągrowcu podpisane przez Burmistrza Wągrowca Jarosława Berendta oraz z firmą Consultant24, reprezentowaną przez właścicielkę i naszą absolwentkę Panią Ewelinę Zanto.

IV edycja programu "Legia Akademicka" 2020/2021
środa, 3 lutego 2021, Zuzanna Walczak

Rozpoczyna się IV edycja program „Legia Akademicka”, na której uruchomiony zostanie pilotażowo po raz pierwszy oficerski moduł kształcenia. Chętne 50 osób będą kształcić się w Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu.

Kampania #SzczepimySię - materiały informacyjne i promocyjne
wtorek, 2 lutego 2021, Zuzanna Walczak

W początku pandemii, prawie rok temu, Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium informowała swoich studentów, oraz wykładowców i pracowników uczelni o zasadach bezpieczeństwa w tym trudnym czasie - nakaz zakrywania ust i nosa, częste mycie rąk, dystans społeczny, dezynfekcja... Wszystkie te zasady są wciąż aktualne.

Teraz pandemia wchodzi w nową fazę - fazę szczepień. Z tego powodu udostępniamy wszystkim zainteresowanym materiały informacyjne i promocyjne na temat szczepień. Niewątpliwie pozwolą one na zaczerpnięcie szerszejj wiedzy w tym temacie, a co za tym idzie - wyrobienie sobie własnego zdania.

Camp Leaders - cykl warsztatów online dla studentów!
piątek, 29 stycznia 2021, Zuzanna Walczak

Koło Naukowe Twórczego Arteterapeuty wraz z Camp Leaders organizuje w lutym cykl warsztatów online dla studentów GSW Milenium.

Camp Leaders zajmuje się organizowaniem wyjazdów wakacyjnych w USA skierowanych do studentów. Udział w programach daje szansę zdobycia doświadczenia w pracy za granicą, nauki angielskiego w naturalnym środowisku oraz poznania ludzi z całego świata. Programy wyjazdowe są niedrogie i dostępne dla każdego kto studiuje w Polsce.

Konkurs "Magiczne Święta" - Koło Naukowe Twórczego Arteterapeuty
środa, 20 stycznia 2021, Zuzanna Walczak

Dnia 14.01.2021 r. rozstrzygnięty został Konkurs Plastyczny "Magiczne Święta" zorganizowany przez Koło Naukowe Twórczego Arteterapeuty. Mimo trudności związanych z obecnie panującą sytuacją inicjatywa spotkała sie z bardzo dużym zainteresowaniem. Napłynęło mnóstwo prac nie tylko z Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego, ale także z różnych stron Polski, a mianowicie z Konina, Zduńskiej Woli czy Mydłowa w województwie świętokrzyskim.

II Światowy Dzień Logiki
piątek, 15 stycznia 2021, Zuzanna Walczak

Wczoraj, 14 stycznia 2021 roku świętowaliśmy II Światowy Dzień Logiki.
Z tej okazji na platformie Teams zostały zorganizowane warsztaty z logiki. Obok tradycyjnej części warsztatowej dr Tomasz Albiński, Dziekan Wydziału Nauk Społecznych, zaprezentował warsztat pracy logika na przykładzie dokumentacji, notatek z i do wykładów, szkiców prac badawczych oraz korespondencji poznańskiego logika prof. A. Wiegnera - "Warsztat pracy logika, na przykładzie A. Wiegnera".

Nowy wizerunek Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium
piątek, 1 stycznia 2021, Rafał Wojtaszak

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium odświeża wizerunek w Nowym Roku. Od 1 stycznia zmianie ulega przede wszystkim logotyp, oraz identyfikacja wizualna i oznaczenia wewnątrz uczelni. Krok w krok za zmianami zachodzącymi na uczelni podążają pozostałe placówki Grupy Edukacyjnej Milenium – Przedszkole, Szkoła Podstawowa oraz Akademickie Liceum Ogólnokształcące .

GSW Milenium życzy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
poniedziałek, 21 grudnia 2020, Zuzanna Walczak

GSW Milenium życzy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Przerwa świąteczno-noworoczna
czwartek, 17 grudnia 2020, Zuzanna Walczak

Uwaga!

Ze względu na przerwę świąteczno-noworoczną poszczególne działy uczelni będą pracować według poniższego harmonogramu:

Świąteczne życzenia od Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium [FILM]
czwartek, 17 grudnia 2020, Zuzanna Walczak

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Tym razem nasza uczelnia postanowiła nieco rozwinąć to tradycyjne, wszystkim dobrze znane hasło. Można powiedzieć, że w tym roku "całe Milenium" chce złożyć Wam życzenia - zarówno władze, jak i wykładowcy oraz pracownicy administracji.

Wszyscy mówimy jednak jednym głosem i składamy najserdeczniejsze życzenia!