Aktualności

Gość


XIII Turniej o Puchar Kanclerza GSW Milenium
czwartek, 19 maja 2016, Tomasz Chełek

16 maja na boisku orlik na os. K. Wielkiego w Gnieźnie odbył się tradycyjnie Turniej o Puchar Kanclerz GSW Milenium w piłce nożnej. Do udziału w turnieju przystąpiły trzy gnieźnieńskie uczelnie. PWSZ , Seminarium Duchowne oraz gospodarz turnieju GSW Milenium. Pierwszy mecz pomiędzy studentami PWSZ i popularnymi Seminarzystami zakończył się zwycięstwem tych pierwszych 3:1 Podmęczeni reprezentanci Seminarium Duchownego przystąpili po krótkiej przerwie do meczu z gospodarzami turnieju, studentami GSW Milenium. 

Dzień Dawcy w Milenium
środa, 18 maja 2016, Natalia Jędrzejczak

Już w najbliższy weekend "Dzień Dawcy w GSW Milenium". Przyjdź, zabierz dokument z numerem PESEL i zostań Dawcą!!

Nowy informator studiów podyplomowych na rok 2016/2017
poniedziałek, 16 maja 2016, Natalia Jędrzejczak

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że za pośrednictwem naszej strony internetowej istnieje możliwość bezpłatnego zamówienia informatora studiów podyplomowych. Wystarczy kliknąć na podany poniżej adres i wypełnić zgłoszenie lub pobrać plik PDF.

Informator studiów podylomowych Gniezno, Piła, Wągrowiec.

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium Mecenasem Kultury Polskiej
poniedziałek, 16 maja 2016, Tomasz Chełek

Czy GSW Milenium jest uczelnią środowiskową? Tak!

Od 15 lat działamy dla mieszkańców Gniezna i okolicznych powiatów. Dowiedliśmy, że jesteśmy tradycyjnie pewnym partnerem akademickim:

·  kształcącym praktycznie,
·  zgodnie z oczekiwania rynku pracy,
·  na programach nauczania opracowanych razem z pracodawcami.

Wizyta studentek kierunku pedagogika w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie w Łopiennie
poniedziałek, 16 maja 2016, Natalia Jędrzejczak

W dniu 16 maja 2016 r. studentki Koła Naukowo-Samokształceniowego "Pasjonat" przybyły do Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie w Łopiennie. 

Odjazdowy Bibliotekarz 2016
środa, 11 maja 2016, Tomasz Chełek

To już trzeci raz, kiedy bibliotekarze z Gniezna połączyli siły podczas organizacji rajdu rowerowego Odjazdowy Bibliotekarz. Sobotnia impreza okazała się idealnym początkiem obchodów Tygodnia Bibliotek. Zaplanowana pięćdziesięciokilometrowa trasa Gniezno – Skorzęcin – Gniezno prowadziła przez malownicze tereny Lubochni, Krzyżówki i Gaju. Pierwszy przystanek na kawę, herbatę i drożdżówkę miał miejsce w Lubochni.

Zajęcia terenowe w Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego
poniedziałek, 9 maja 2016, Natalia Jędrzejczak

W dniu 6 maja br. przeprowadzone zostały zajęcia terenowe z grupą RESOPB z przedmiotu „Organizacja i funkcjonowanie systemu zarządzania kryzysowego”. Zajęcia przeprowadzone zostały w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu w Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego, które umiejscowione jest w Wydziale Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.

Słuchacze zapoznali się ze strukturą systemu zarządzania kryzysowego w województwie wielkopolskim oraz rolą i zadaniami wojewody w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom województwa w czasie pokoju, kryzysu i wojny. 

Zapoznano słuchaczy z systemami i aplikacjami informatycznymi wspomagającymi proces zarządzania kryzysowego oraz możliwością ich wykorzystania.

Zajęcia terenowe przeprowadził mgr Krzysztof Kołcz.

 

Uroczystości upamiętniające Polki i Polaków represjonowanych przez III Rzeszę
sobota, 7 maja 2016, Tomasz Chełek

W dniu dzisiejszym na terenie uczelni odbyły się obchody upamiętniające Polki i Polaków represjonowanych przez III Rzeszę w latach 1939-1945. W trakcie uroczystości nasza uczelnia została uhonorowana medalem i dyplomem "Za wspieranie działalności Stowarzyszenia Polaków poszkodowanych przez III Rzeszę".

Abolicja w bibliotece
czwartek, 5 maja 2016, Tomasz Chełek

Zwycięzcy w konkursie JBB
czwartek, 5 maja 2016, Natalia Jędrzejczak

Z przyjemnością informujemy, że nasi studenci zajęli trzy pierwsze miejsca w konkursie "Szynka JBB". Udział w konkursie miał miejsca w ramach przedmiotu marketing, na drugim semestrze kierunku Zarządzania w GSW Milenium. Konkurs skierowany był dla studentów kilku wybranych uczelni wyższych, jednak to nasi słuchacze zgarnęli pełną pulę nagród. Oto zwycięzcy:

I Miejsce Magdalena Król  za hasło "Świń - Tuszka" - nagroda 1000 zł

II miejsce Mariusz Marek za hasło "Szlachcianka" - nagroda 600 zł

III miejsce Wiktoria Nawrocka za hasło "Szynka mamusi" - nagroda 400 zł

Kilkoro kolejnych studentów otrzymało wyróżnienia i nagrody w postaci powerbanków.

Serdecznie gratulujemy kreatywności i wygranych.