Aktualności

Gość


Zajęcia praktyczne w Świetlicy Środowiskowej w Gnieźnie
sobota, 5 marca 2016, Natalia Jędrzejczak

W dniu 5 marca 2016 roku odbyły się zajęcia praktyczne w Świetlicy Środowiskowej w Gnieźnie dla studentów III roku studiów licencjackich, kierunek pedagogika, specjalność: poradnictwo i pomoc psychologiczna, z przedmiotu projektowanie działań pomocowych. Zajęcia przeprowadziła mgr Elżbieta Jasek.
Studenci w ramach zajęć:

  • zapoznali się ze specyfiką działaności świetlicy środowiskowej,
  • poznali różnorodność aktywności wychowawczej i pomocowej skierowanej do dzieci i młodzieży,
  • przeprowadzili lustrację placówki,
  • mieli mozliwość przeprowadzenia rozmowy z dyrektorem i zadawania pytań na interesujące ich tematy. 

Zapraszamy do LICYTACJI!!
środa, 24 lutego 2016, Natalia Jędrzejczak

Spotkanie sieci Nauczycieli-Bibliotekarzy
czwartek, 18 lutego 2016, Natalia Jędrzejczak

W środę 17 lutego br. w Sali Astronomicznej GSW Milenium odbyło się spotkanie, w którym udział wzięło ponad trzydziestu bibliotekarzy szkolnych z Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego. Rozpoczęło się ono od podsumowania przez Magdalenę Bukowską (Biblioteka GSW Milenium) akcji Podaruj książkę, ulecz duszę. Podziękowania za udział w tej akcji wręczyli prof. Hubert Paluch – Rektor GSW Milenium i mgr Krzysztof Gawrecki – Kanclerz GSW Milenium.

Zapraszamy na konkurs fotograficzny pt. "Rodzina - Natura - Ekologia"
czwartek, 18 lutego 2016, Natalia Jędrzejczak

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium zachęca wszystkich studentów do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. ”Rodzina – Natura – Ekologia” organizowanego przez Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego. 

Kolejne spotkanie w ramach "Czwartków biegowych"
czwartek, 18 lutego 2016, Natalia Jędrzejczak

Po raz kolejny gościliśmy dziś "Altomowy czwartek". Udział w dzisiejszym treningu wzięła rekordowa liczba dwudziestu dwóch uczestników i uczestniczek. Zadanie dzisiaj było "wyjątkowo" proste: 22 stacje w trzech powtórzeniach. Ćwiczenia dały się ostro we znaki wszystkim uczestnikom. Po zakończonym treningu kilkoro z uczestników udało się jeszcze na około 10-kilometrowe rozbieganie.

Zapraszamy na fotorelację

Kolejny trening z cyklu "Czwartki Biegowe" już 18.02.2016 roku
środa, 17 lutego 2016, Natalia Jędrzejczak

Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejny trening z cyklu „Czwartki Biegowe”, który odbędzie się 18 lutego 2016 roku o godz. 18:00 w auli Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium, ul. Pstrowskiego 3a, budynek B.
W programie trening obwodowy + OWB1.

Prosimy o zabranie zmiennego obuwia sportowego. 

GSW Milenium na I Powiatowych Targach Edukacyjno-Zawodowych w Strzałkowie
środa, 17 lutego 2016, Natalia Jędrzejczak

W dniu dzisiejszym Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium uczestniczyła w I Powiatowych Targach Edukacyjno-Zawodowych, które odbyły się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzałkowie.
Głównym celem spotkania było przedstawienie ofert edukacyjnych szkół wyższych uczniom z klas maturalnych.

Bal Połowinkowy GSW Milenium - rocznik 2014/2015
sobota, 13 lutego 2016, Natalia Jędrzejczak

W dniu 13 lutego 2016r. w „Zajeździe Bratanki” w Mieścisku odbył się bal połowinkowy studentów GSW Milenium - rocznika 2014/2015. W balu wzięli udział studenci kierunków pedagogika i zarządzanie Wydziału Nauk Społecznych w Gnieźnie oraz kierunku zarządzanie Wydziału Zamiejscowego w Wągrowcu. Gości witali przedstawiciele samorządu studenckiego, którzy wskazywali miejsca, jak również informowali o planie i przebiegu połowinek. Bal rozpoczął koncert orkiestry dętej z Mieściska, poprzedzony krótkimi wystąpieniami dr Magdaleny Jałowiec - Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Wągrowcu oraz przedstawicieli samorządu studenckiego. Po części oficjalnej, brać studencka przystąpiła do szalonej i niezwykle energicznej zabawy, która twała do wczesnego ranka dnia następnego. 

SPOTKANIE NOWOROCZNE Dyrektorów Szkół Ponadgimnazjalnych - 10.02.2016.
środa, 10 lutego 2016, Natalia Jędrzejczak

W dniu 10.02.2016 roku w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium odbyło się SPOTKANIE NOWOROCZNE, na które zostali zaproszeni dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych z Gniezna, Witkowa, Trzemeszna oraz Dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Gnieźnie mgr  inż. Jerzy P. Lubbe.

Walentynkowe warsztaty w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Łopiennie
wtorek, 9 lutego 2016, Natalia Jędrzejczak

W dniu 9 lutego 2016 studentka z Koła Naukowo-Samokształceniowego Pasjonat przybyła do Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie w Łopiennie. Oprócz wizyt towarzyskich w pokojach podopiecznych DPS-u przygotowane i zrealizowane zostały  celowe, polisensoryczne działania rehabilitacyjne o charakterze plastycznym, które odgrywają  znaczącą rolę w procesie  terapeutycznym i  prowadzą do usprawnienia i kompensacji zaburzonych funkcji organizmu pensjonariuszek Domu.