Aktualności

Gość


Śniadanie Biznesowe zorganizowane przez Koło Naukowe Milenium Management
sobota, 16 stycznia 2016, Natalia Jędrzejczak

W dniu dzisiejszym odbyło się pierwsze w historii powiatu wągrowieckiego Śniadanie Biznesowe zorganizowane przez Koło Naukowe Milenium Management, w którym uczestniczyli studenci i pracodawcy. 
Podczas spotkania poruszyliśmy ważne kwestie związane z wyższym wykształceniem oraz lokalnym rynkiem pracy. Poznaliśmy opinie pracodawców na temat procesu rekrutacji, tego w jaki sposób i jakich pracowników poszukują oraz jakie mają w stosunku do nich oczekiwania. 

Bal Karnawałowy zorganizowany przez Studentki z Koła Naukowego Baby Start WZ GSW Milenium
piątek, 15 stycznia 2016, Natalia Jędrzejczak

15 stycznia w Szkole Podstawowej w Rejowcu, jednej z filii Szkoły Podstawowej w Jabłkowie odbył się Bal Karnawałowy, zorganizowany przez Studentki z Koła Naukowego BABY START WZ GSW MILENIUM. Na początku dzieci dowiedziały się kilku ciekawostek na temat karnawału. Większość dzieci jak na zabawę karnawałową przystało - przebrało się. Wśród nich nie zabrakło: wróżek, księżniczek, kowbojów, klaunów, dzieci przebranych za zwierzątka  i dam w przepięknych makijażach karnawałowych i maskach.

Warsztaty Akademickie w ZSP w Bielicach i III LO w Gnieźnie
środa, 13 stycznia 2016, Natalia Jędrzejczak

W dniach 12 i 13 stycznia 2016 roku zostały przeprowadzone kolejne Warsztaty Akademickie. Tym razem odwiedzilismy uczniów w ZSP w Bielicach oraz w III LO w Gnieźnie.

Zapraszamy na fotorelację.
ZSP w BIelicach
III LO w Gnieźnie 

Warsztaty Akademickie w Słupcy
poniedziałek, 11 stycznia 2016, Anna Woźniakowska

Kolejne warsztaty akademickie już za nami. Tym razem odwiedziliśmy uczniów z Liceum Ogólnokształcącego w Słupcy.

 

Zapraszamy na fotorelację

Zajęcia praktyczne dla specjalności Edukacja elementarna z terapią pedagogiczną w Wągrowcu
poniedziałek, 11 stycznia 2016, Anna Woźniakowska

Na Wydziale Zamiejscowym GSW Milenium w Wągrowcu dnia 10 stycznia odbyły się ZAJĘCIA RUCHOWE Z WYKORZYSTANIEM METODY RUCHU ROZWIJAJĄCEGO W. SHERBORNE

Zapraszamy na fotorelację 

Spotkanie świąteczno-noworoczne w Prymasowskim Seminarium Duchownym w Gnieźnie
sobota, 9 stycznia 2016, Anna Woźniakowska

W okresie Świąt Bożego Narodzenia akademickie środowisko miasta Gniezna zwyczajowo gromadzi się na spotkaniu świąteczno-noworocznym. Jest ono okazją do podjęcia duchowej refleksji, a jednocześnie czynnikiem integrującym gnieźnieńskie środowisko naukowe. 

Zbiórka książek zorganizowana przez Gnieźnieńską Szkołę Wyższą Milenium dla gnieźnieńskiego szpitala
wtorek, 22 grudnia 2015, Anna Woźniakowska

 „Podaruj książkę, ulecz duszę” – takie hasło towarzyszyło zbiórce książek zorganizowanej przez Gnieźnieńską Szkołę Wyższą Milenium dla gnieźnieńskiego szpitala. Założeniem akcji było utworzenie biblioteczek na oddziałach szpitala, aby pomóc dorosłym pacjentom w walce z bólem i smutkiem. Najmłodszym zaś dać możliwość przeniesienia się choć na chwilę w świat baśni, który pozwoli przetrwać ciężki czas w szpitalu oraz zwalczyć towarzyszącą temu nudę.

Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia
poniedziałek, 21 grudnia 2015, Anna Woźniakowska

Wigilia Studencka w GSW Milenium w Gnieźnie
sobota, 19 grudnia 2015, Natalia Jędrzejczak

W dniu 19 grudnia z inicjatywy Samorządu Studenckiego odbyło się spotkanie wigilijne w trakcie którego prowadzona była zbiórka pieniędzy na leczenie Elizy Banickiej. Dochód uzyskany był ze sprzedaży wypieków przygotowanych przez studentów GSW Milenium. Dodatkową atrakcją była licytacja wypieków dostarczonych przez Rektora i Dziekan uczelni. Licytacja dała około 600 zł zysku, integrując całą społeczność uczelnianą.

Akcja świąteczna "Dar serca"
sobota, 19 grudnia 2015, Anna Woźniakowska

Wspólna akcja świąteczna „Dar serca” dla domu dziecka zakończona sukcesem -podziękowanie dla klubów Pasjonat i Management Milenium Gniezno oraz wszystkich darczyńców.


"Kochać znaczy czynić dobro"
Lew Tołstoj

Zapraszamy na fotorelację